II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 12 III 2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Środa, 15 marca 2017 11:16

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1.Dziękujemy za ofiary złożone na tacę na utrzymanie Metropolitalnego Seminarium Duchownego. Jednocześnie dziękujemy diakonowi Dawidowi Gawinowi z Kraśnika za wygłoszone do nas Słowo Boże.

2.Od pewnego czasu druga niedziela Wielkiego Postu jest szczególnym czasem modlitwy i duchowej bliskości z misjonarzami, jest okazją do czynów pokutnych podejmowanych w intencji misjonarzy i misyjnego działania Kościoła. Jednym z nich, obok modlitwy i postu, jest jałmużna, dlatego prosimy – zgodnie z decyzją Konferencji Episkopatu Polski – o misyjną jałmużnę, zbieraną do puszek przy kościołach i kaplicach w całym kraju na rzecz Dzieła Pomocy „Ad Gentes”. Zebrane ofiary są przeznaczone na wsparcie ponad dwóch tysięcy  polskich misjonarzy głoszących Dobrą Nowinę w 96 krajach świata. 

3.Dziś o godz. 19.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania.

4.Zachęcamy do udziału w nabożeństwie Drogi Krzyżowej w piątki Wielkiego Postu i  śpiewie Gorzkich Żali, w niedziele o godz. 17.30.

5.Rozpoczynamy zapisy na parafialne kolonie, które w dniach: 14 – 26 lipca br. odbędą się w Mikoszewie nad naszym morzem. Pełny koszt wyjazdu, to 1040 złotych. Zapisy w zakrystii.

6.W najbliższy czwartek, o godz. 19.00 zebranie rodziców dzieci pierwszokomunijnych w sali parafialnej.

7.W piątek o godz. 18.45, ks. dr Marcin Zieliński zaprasza na kolejne spotkanie szkoły biblijnej. Zachęcamy do licznego udziału.

8.Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Jest nowy numer miesięcznika dla dzieci szkolnych: „Tęcza” i „Mały Gość Niedzielny”.


ZAPOWIEDZI

1.Kamil Olech, kawaler z parafii Nawiedzenia NMP w Ostrołęce i Magdalena Paulina Marzec, panna z parafii tutejszej.


Zmieniony: Środa, 15 marca 2017 11:23
 


Naszą witrynę przegląda teraz 32 gości