ZAPRASZAMY!!!
Wpisany przez Administrator   
 
KANCELARIA PODCZAS KOLĘDY
Wpisany przez Administrator   
 
Grafik Wizyty Duszpasterskiej
Wpisany przez Administrator   
Kolęda 2018

30.XII. /sb/ od godz. 9.00 (6ks): (4ks) Dębówka, (2ks) Aleja Warszawska:(1ks – od początku dom przy skansenie, 1ks – od nr końcowych+ Leśniczówka)

2.I./wt/ od godz. 16.00 (3ks) – ulice: (2ks) Zapolskiej (od pocz. i od końca), (1ks) Fiołkowa (od nr pocz.)

3.I./śr/ od godz. 16.00 (4ks) – ulice: (2ks) Jaworskiego (1 ks od początku i 1 ks od końca) + Kleinera (1 ks od 18.00) + Serwaczyńskiego (1ks od 18.00, od nr początkowych), (2ks) Lawendowa (od pocz. i od końca)

4.I./czw/ od godz. 16.00 (4ks) – ulice: (2ks) Araszkiewicza (1 ks. od nr początkowych, 1ks od ul. Zbożowej ku nr początkowym), (1ks) Araszkiewicza (od ul. Zbożowej ku szeregowcom), (1ks) Araszkiewicza bloki

8.I./pn/ od godz. 16.00 (4ks) – ulice: (2ks) Jana Lisa (1 ks od pocz, 2 ks od końca, później przechodzi na Ziółkowskiego), (1ks) Ziółkowskiego (od ul Zbożowej, 2 ks pomaga od 19.00 – od nr początkowych), (1ks) Ciepielewskiego (1 ks od nr pocz)

9.I./wt/ od godz. 16.00 (3ks) – ulice: (3ks) Tulipanowa (od pocz i od końca)

10.I./śr/ od godz. 16.00 (4ks) – ulice: (1ks) Świerkowa (1 ks od nr pocz, 2 ks od 18.00 pomoc, końcowe nr od apteki), (1ks) Modrzejewskiej (od pocz, od Sławinkowskiej i pomoc na Świerkowej – od apteki), (2ks) Jodłowa (od pocz i od końca)

11.I./czw/ od godz. 16.00 (4ks) – ulice: (1ks) Sempołowska: (1ks od nr pocz – 2 ks od 18.00 od nr końcowych pomoc z Liliowej), (2ks) Gajowa (1ks od nr początkowych i 1ks od końcowych), (1ks) Liliowa (od 18.00 pomoc na Sempołowskiej)

12.I./pt/ od godz. 16.00 (4ks) – ulice: (4 ks) Gojawiczyńskiej (2ks od nr pocz, 2 ks od nr końcowych)

13.I./sb/ od godz. 9.00 (8 ks) – ulice: (1ks) ul. Ziemska (od nr końcowych do pętli);
Osiedle Marysin:
(1ks) Purpurowa (od 9.00)+ Błękitna (od 12.00, od nr początkowych);
(1ks) Kobaltowa (od 9.00)+ Aksamitna (od 10.30);
(1ks) Makowa (od 9.00)+ Karminowa (od 10.30, od ul. Szarugi)+ Barwna+ Lazurowa+ Platynowa (po południu);
(1ks)Karmelowa + Słomkowa (Ojcowie Biali od 9.00, od nr początkowych);
(1ks) Malownicza (od 9.00)+ Tęczowa (od 12.00)+ Perłowa (od 13.00)+ Herbaciana (od 15.00);
(2ks) Szarugi (do zejścia)

15.I./pn/ od godz. 16.00 (4 ks) – ulice: (1ks) Platanowa (1 ks od pocz, drugi ks. od 18.00 z Jabłoniowej od końca), (1ks) Jabłoniowa (pocz. od Sławinkowskiej i następnie pomaga – końcówka Platanowej), (1ks) Skalista (od pocz. od Zbożowej i następnie około 18.00 Olszynowa),  + Olszynowa (od 18.00), (1ks od pocz) Słonecznikowa

16.I./wt/ od godz. 16.00 (4ks) – ulice: (2 ks) Motylowa (1ks od początku i 1 ks od końca), (2ks) Osikowa

17.I./śr/ od godz. 16.00 (4ks) – ulice: (1ks) Kwiatów Polnych 7, (1ks) Kwiatów Polnych 10, (1ks) Kwiatów Polnych „Szeregowce” parzyste: „10,12,14,16”, (po zakończeniu końcowe nr bloku 10), (1ks) Kwiatów Polnych „Szeregowce” nieparzyste „11, 13, 15, 17” (po zakończeniu nr końcowe bloku nr 7)

18.I./czw/ od godz. 16.00 (4 ks) – ulice: (2ks) Jemiołowa (do zejścia i pomoc na Irysowej), (2ks) Irysowa (1 ks bloki nr 10, 12, 16 i domki, 2ks segmenty od nr pocz)

19.I./pt/ od godz. 16.00 (4 ks) – ulice: (1ks) Rozmarynowa (od nr pocz), (1ks) Macierzanki (następnie pomoc pozostałym), (2ks) Chabrowa (od nr pocz i końcowych)

20.I./sb/ od godz. 9.00 (7 ks) – ulice:
(2ks) Sławinkowska (na zejście od Al. Warszawskich i od Ronda Regana)
(2ks) Sławinkowska (na zejście od Ronda i od Zbożowej)
(2ks) Sławinkowska (na zejście od pętli i od Zbożowej do pętli + Szafranowa)
(1ks) Mieczykowa, Dzbenin

21.I./nd/ od godz. 14.00 (4ks) – ulice: (2 ks) Mgielna, (2 ks) Wodna, Agronomiczna

22.I./pn/ od godz. 16.00 (4ks) – ulice: Zbożowa (2 ks od Warszawskiej- 2 ks. od Sławinkowskiej)

23.I./wt/ od godz. 16.00 (2ks) – ulice: (2ks) Blok przy Zbożowej nr 38, od 18.00 nowe bloki 26, 26E

24.I./śr/ od godz. 16.00 (4 ks) – ulice: (2ks) Główna (od pocz i od końca), (1ks) Deszczowa + Główna końcowe parzyste, (1ks) Kmieca + Główna (pomoc)

25.I./czw/ od godz. 16.00 (3 ks) – ulice: (1ks) Kasztelańska (od pocz), (1ks) Bartnicza, (1 ks) Bogdanówka + końcowe Kasztelańskiej

26.I./pt/ od godz. 16.00 (4 ks) – ulice: Urocza (po dwóch na zejście)

27.I./sb/ od godz. 9.00 (7 ks) – ulice: (4ks) Skowronkowa (1ks od Al. Warszawskiej, 1ks. od ul Jemiołowej, 1ks. od ul. Podleśnej), (1ks) Skowronkowa bloki;
Osiedle przy Natalinie (3ks):
(1ks) Modrzewiowa + Azaliowa (Ojcowie Biali od nr pocz), (1ks) Śpiewna + Szumiąca, (1ks) Szelestna + Podleśna

28.I./nd/ od godz. 14.30 - uzupełnienia
 
Życzenia Świąteczne
Wpisany przez Administrator