Duszpasterze

ks. Eugeniusz Zarębiński – proboszcz
ur. 7 czerwca 1956 – kol. Bohdan k. Dobrzyniewa,
diec. białostocka
święcenia: 31 marca 1983
kanonik honorowy Kapituły Lubelskiej,
krajowy duszpasterz kolejarzy
kapelan Związku Solidarności Polskich Kombatantów Regionu
Środkowo-Wschodniego w Lublinie
proboszcz naszej Parafii
mgr teologii
e-mail: e.zarebinski@kuria.lublin.pl

ks. Emil Mazur
ur: 22 marca 1984 Chełm
święcenia: 29 maja 2010
mgr teologii
funkcje: zastępca archidiecezjalnego duszpasterza ministrantów i lektorów
e-mail: emil.mazur@gmail.com

ks. Grzegorz Kruk
ur: 14 luty 1989 Puławy
diec.
święcenia: 6 czerwca 2015
mgr teologii
funkcje: dekanalny duszpasterz ministrantów
e-mail: x.grzegorzkruk@gmail.com