Konferencje

KONFERENCJE

Na tej stronie znajdują się wygłoszone konferencje na naszych wtorkowych spotkaniach Wspólnoty. Konferencje głoszą zarówno przez osoby świeckie jak i duchowne.

Szkoła Modlitwy osobistej to podręcznik, którym formujemy się po Seminarium Odnowy Wiary.

Stary Testament – dodatek

Szkoła Modlitwy 7 tydzień

Szkoła Modlitwy 5 tydzień

Szkoła Modlitwy 4 tydzień

Szkoła Modlitwy 3 tydzień

Szkoła Modlitwy 1 i 2 tydzień

11 listopada przeżywaliśmy wspólnotowy Dzień Skupienia w Domu Skupienia przy Monte Cassino w Lublinie. Był to czas wsłuchiwania się w Pragnienia Serca Jezusa i przyjmowania Jego Słowa.
 
Konferencje z podręcznika Święci uczą nas wiary, który przybliżał nam sylwetki kilkunastu świętych, ich życiorysów, trudność i przeogromnej pokory i wiary.
 
 
Podręcznik o ziemskim tacie Pana Jezusa, człowieku wielkiej pokory, wiary i wsłuchiwania się w natchnienia od Boga.

W maju 2020 roku obyły się wspólnotowe rekolekcje fatimskie http://stanislaw.lublin.pl/centrum-formacji/rekolekcje-fatimskie/, które może przeżyć każda osoba, także spoza wspólnoty. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami i odsłuchanie konferencji, które pomagają zmieniać serce zgodnie z Wolą Boga.

 
Podręcznik, który w prosty sposób pokazywał nam bogactwo Eucharystii, aby jeszcze mocniej wejść w tą Najświętszą Ofiarę Jezusa, z której płynie niezmierzona ilość łask i błogosławieństw dla każdego uczestnika.
 
Podręcznik dotyczący Adoracji uświadamiał nam jak można spędzać czas z Jezusem ukrytym w Najświętszym Sakramencie. Jest to czas pięknego spotkania, modlitwy, adoracji, uwielbienia i zawierzenia.