Bez kategorii

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 25 II 2024

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 1. Dziś druga niedziela Wielkiego Postu, czyli Niedziela Ad Gentes, która jest Dniem Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. W wielu miejscach świata ofiarną pracę misyjną podejmują misjonarze duchowni i świeccy. Nie tylko niosą światło Ewangelii, ale także codzienną pomoc. Módlmy się dzisiaj za wszystkich pracujących na misjach, aby doświadczali Bożej pomocy i wsparcia ze strony wspólnoty wierzących.
 2. Ofiary zebrane w dniu dzisiejszym do puszek przeznaczone są na pomoc misjonarzom. Za dar serca składamy serdeczne Bóg zapłać.
 3. Dziękujemy ks. Markowi za wygłoszone do nas Słowo Boże.
 4. Gorzkie Żale dzisiaj o godz. 17.30. Zapraszamy.
 5. Zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 16.30 i 17.30. Będziemy kroczyć śladami Zbawiciela i wchodzić w tajemnice Jego męki i śmierci. Na Mszy wieczornej taca na kwiaty do Grobu Pańskiego.
 6. W najbliższy czwartek, 29 lutego o godz. 19.00 rozpoczną się spotkania dla narzeczonych w kancelarii parafialnej. Zapraszamy.
 7. W tym tygodniu będziemy przeżywać pierwszy piątek i sobotę marca. W piątek spowiadamy od godz. 16. 30, w czasie nabożeństwa DK.
 8. W sobotę po Mszy św. o godz. 7.00, wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.
 9. Najbliższa niedziela będzie adoracyjna. Po Mszy św. o godz. 8.00, spotkanie Rodziny Różańcowej w kościele, a po Mszy o godz. 11.00 dziecięcego kółka różańcowego.
 10. Ekstremalna Droga Krzyżowa wyjdzie z Lublina 8 marca, po Mszy św. o godz. 19.00 w Archikatedrze Lubelskiej. Zapisy trwają na stronie internetowej www.edk.lublin.pl.
 11. Weekend dla małżeństw. Justyna i Grzegorz Kociuba zapraszają na spotkanie małżeńskie do Domu Spotkań Caritas w Dąbrowicy w dniach: 8 – 10 marca. Więcej informacji na plakacie w gablocie.
 12. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej wyłożonej na stoliku obok zakrystii.
 13. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy otwartości na Boże natchnienia i wzrastania w miłości do Bogu i ludzi.