Bez kategorii

XXXII Niedziela Zwykła – 12 XI 2023

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Ofiary zebrane w dniu dzisiejszym do puszek przeznaczone są na „Pomoc kościołowi w potrzebie”. Za dar serca składamy serdeczne „Bóg zapłać.

  2. Ofiary na tacę z przyszłej niedzieli będą przeznaczone na budownictwo sakralne w diecezji.

  1. W nawiązaniu do patriotycznego Święta Niepodległości, 11 listopada, chór parafialny zaprasza dziś po Mszy św. o godz. 18.00 na krótką akademię o charakterze patriotyczno – religijnym.

  1. W sobotę, 18 listopada, przypada liturgiczne wspomnienie błogosławionej Karoliny Kózkówny, która patronuje parafii w Snopkowie. Uroczysta suma odpustowa o godz. 18.00. Ks. Proboszcz Mirosław serdecznie zaprasza.

  2. Nadal kontynuujemy prace remontowe w kościele. Na chórze zostały ustawione wysokie rusztowania, aby od poniedziałku odgrzybić ścianę za organami i ją pomalować. Zakończył się już remont kancelarii parafialnej. W najbliższym tygodniu pojawią się nowe meble. A następnie rozpocznie się podobny remont w sali poradnictwa rodzinnego. Dziękujemy za modlitwę i składane ofiary na ten cel i na tacę.

  1. Zapraszamy na różaniec wspominkowy za zmarłych codziennie o godz. 17.30.

  1. Szczęśliwie, kolejny rok z rzędu, udało się nam obronić przed ćmą bukszpanową nasze piękne żywopłoty przy kościele i przedszkolu. Dziękujemy osobom, które nas wsparły. Ufamy, że odbudują się na wiosnę.

  1. W liturgii kościoła będziemy wspominali: w poniedziałek- świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski, w piątek – św. Elżbiety Węgierskiej i w sobotę – bł. Karoliny Kózkówny.

  1. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.

  1. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy śp. Beatę Szubartowską z ul. Irysowej i Irenę Górną z ul. Sławinkowskiej. Polećmy je teraz Bożemu miłosierdziu: wieczny odpoczynek…