Bez kategorii

XXV Niedziela Zwykła – 25 IX 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

  1. Dziękujemy ks. Grzegorzowi za wygłoszone do nas Słowo Boże.
  1. W najbliższy czwartek, 28 września, o godz. 19.00, w kancelarii parafialnej odbędzie się pierwsza konferencja w ramach przygotowania do sakramentu małżeństwa dla narzeczonych. Prosimy o przekazanie tej informacji zainteresowanym.
  1. W najbliższy piątek, 29 września, w święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, swoje imieniny będzie obchodził nasz Organista, Pan Michał. Msza św. w intencji Solenizanta i jego rodziny zostanie odprawiona o godz. 18.00. Zachęcamy do pamięci w modlitwie.
  1. W najbliższą niedzielę rozpoczynają się nabożeństwa październikowe. Zapraszamy do udziału w nich codziennie o godz. 17.30. Zachęcamy również do odmawiania różańca w domach.
  1. W najbliższą niedzielę po Mszy o godz. 8.00 zapraszamy na spotkanie formacyjne w kościele członków Żywego Różańca. A po Mszy św. o godz. 11.00, spotkanie dziecięcego kółka różańcowego.
  1. Taca z najbliższej niedzieli będzie przeznaczona na Metropolitalne Seminarium Duchowne. Będzie to niedziela adoracyjna.
  1. Zapraszamy do nabywania prasy katolickiej wyłożonej na stoliku obok zakrystii.
  2. Zachęcamy dzieci i młodzież do zaangażowania się w scholii, a także w służbie ministranckiej.
  1. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy obfitych łask i Bożego błogosławieństwa i ludzkiej życzliwości.

 

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

. 27 IX – św. Wincenty a Paulo,

. 28 IX – św. Wacław (ok. 907-929), książę czeski, męczennik,

. 29 IX – święci Archaniołowie: Michał, Gabriel i Rafael.

. 30 IX – św. Hieronim (347-420), prezbiter, Doktor Kościoła, przetłumaczył Pismo Święte z języków oryginalnych na łacinę,