Bez kategorii

XXI NIEDZIELA W CIĄGU ROKU – 27 VIII 2023

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 1. Zaproszenie Metropolity Lubelskiego na uroczystości Maryjne.

 1. Dziękujemy ks. Grzegorzowi za wygłoszone do nas Słowo Boże.

 1. 1 września, w 84 rocznicę wybuchu II wojny światowej pamiętajmy w modlitwie o tych, którzy w niej walczyli, módlmy się także o pokój w świecie.

 1. Po zakończeniu wakacji, od 03 września wraca w niedzielę Msza św. o godz. 16.30. Msze święte w niedziele będą o godz. 8.00, 9.30, 11.00, 12.30 – Suma z sakramentem chrztu świętego, 16.30 i 18.00.

 1. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca.

 2. 01 września, to pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi świętej od godz.17.15.To zaproszenie kierujemy do uczniów od czwartej klasy wzwyż, by z Bogiem rozpocząć nowy rok szkolny.

 3. W pierwszą sobotę po Mszy o godz. 7.00 nastąpi adoracja Najświętszego Sakramentu, z nabożeństwem wynagradzającym Niepokalanemu Sercu Maryi. Zapraszamy.

 4. W dniach 2 – 3 września /sobota – niedziela/ w Wąwolnicy będą miały miejsce doroczne uroczystości diecezjalne, ku czci Matki Bożej Kębelskiej. Program uroczystości w gablocie.

 5. W sobotę, z kościoła św. Andrzeja Boboli na Czechowie wyruszy piesza pielgrzymka do Wąwolnicy. Msza św. o godz. 6.30. Zapraszamy.

 6. W przyszłą niedzielę, 3 września, po Mszy św. o godz.8.00 spotkanie Rodziny Różańcowej w kościele. A na Mszy świętej o godz. 11.00 będziemy modlili się o Boże błogosławieństwo na rozpoczęcie nowego roku szkolnego.

 7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej wyłożonej na stoliku obok zakrystii. Oprócz Niedzieli i Gościa Niedzielnego jest Mały Gość Niedzielny dla uczniów.

 8. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.

 9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Tomasza Szymczyka z ul. Jana Lisa i Józef Zadurski z ul. Sławinkowskiej. Polećmy ich teraz Bożemu miłosierdziu: wieczny odpoczynek…