Bez kategorii

XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 18 VI 2023 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

 1. Dziękujemy ks. Mirkowi za wygłoszone do nas Słowo Boże. Pragniemy jednocześnie poinformować, że ks. Mirosław przeżywa w tych dniach swój jubileusz 25. lecia kapłaństwa. W najbliższą niedzielę, 25 czerwca, o godz. 11.00, odprawi Mszę św. dziękczynną za dar powołania kapłańskiego. Już teraz serdecznie zapraszamy na tę Eucharystię i prosimy o modlitwę.

 1. Do godz. 13.00 w poniedziałek, potrwa jeszcze zbiórka makulatury.

 2. Od 19 – 21 czerwca potrwa pielgrzymka ministrantów i scholii śladami św. Jana Pawła II. W programie m.in. : Kraków, Zawoja i Babia Góra.

 3. W najbliższy czwartek i piątek, dzieci i młodzież zakończą kolejny rok szkolny. Gratulujemy owoców 10. miesięcy zajęć szkolnych. I życzymy błogosławionych dni wakacyjnego odpoczynku. Uroczysta Msza święta w tej intencji zostanie odprawiona dziś o godz. 11.00.

 1. W dniach 1-2 lipca /sobota -niedziela/, odbędzie się 80. Pielgrzymka Nauczycieli i Wychowawców na Jasną Górę, pod hasłem:” Bądźcie moimi świadkami”. Serdecznie zapraszamy…

 1. W najbliższą sobotę, 24 czerwca uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msze święte o godz. 7.00 i 18.00.

 1. W tegoroczne wakacje nasza parafia organizuje kolonie w Chłapowie w dniach: 3 – 13 lipca. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc.

 2. Siostry Dominikanki w tym roku organizują letnie oratorium w dniach od 26 do 30 czerwca w godzinach od 9.00 – do 13.00, w domu parafialnym i w ogrodzie obok. Zapisy u sióstr Katechetek.

 1. W miesiącach wakacyjnych: lipiec, sierpień, nie będzie w niedzielę Mszy świętej o godz. 16.30.

 2. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

 3. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.

 1. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Jadwigę Zajączkowską z ulicy Lawendowej. Polećmy ją teraz Bożemu miłosierdziu: wieczny odpoczynek…