Bez kategorii

V NIEDZIELA WIELKANOCY – 7 V 2023

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 1. / Zaraz po Mszy o godz. 8.00, zapraszamy Rodzinę Różańcową do pozostania w kościele na miesięcznym spotkaniu formacyjnym. /

 2. W imieniu Metropolitalnego Seminarium Duchownego dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę na jego utrzymanie. Zachęcamy do modlitwy o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

 1. W najbliższy poniedziałek, 8 maja, przypada uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski, naszej diecezji i parafii.

 2. W doroczny Odpust wszystkich Parafian gorąco zapraszamy na Eucharystię o godz. 8.00, 11.00 i 18.00.

 3. Msza o godz. 18.00 zakończy się procesją przy kościele. Prosimy o pomoc w zorganizowaniu orszaku procesyjnego. Po uroczystościach dla chętnych będzie bezpłatny popcorn i wata cukrowa.

 4. W Odpust parafialny, kancelaria będzie nieczynna.

 5. Dziękujemy za udział w tygodniowej adoracji poprzedzającej ten odpust.

 6. W naszym kościele codziennie gromadzimy się na nabożeństwie majowym ku czci Matki Najświętszej o godz.17.30. Zapraszamy.

 1. W najbliższą niedzielę, ks. Emil wygłosi kazanie smalowe i będzie zbierał na fundusz organizacyjny. A po Mszach świętych, młodzież będzie zapraszała swoich rówieśników i dzieci do różnych konkursów, przybliżając tematykę Spotkań Młodych Archidiecezji Lubelskiej.

 2. W niedzielę,14 maja o godz. 15.00, w Dębówce odbędzie się nabożeństwo poświęcenia pól. Serdecznie zapraszamy.

 1. W sobotę, 13 maja, w liturgii wspominamy 106 – rocznicę objawień Matki Bożej w Fatimie. Rozpoczniemy nowy cykl nabożeństw fatimskich, które będą każdego trzynastego dnia miesiąca do października włącznie. O godz. 17.30 odmówimy cząstkę różańca świętego i litanię loretańską.

 

 1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W dzisiejszym numerze Gościa Niedzielnego jest obszerny artykuł z jubileuszu naszego Ks. Proboszcza. Możemy dowiedzieć się więcej o jego drodze do kapłaństwa. Podobnie jest i w Niedzieli.

 2. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.

 1. Zachęcamy do pozostania na adoracji Najświętszego Sakramentu z racji pierwszej niedzieli miesiąca.