Bez kategorii

Poniedziałek Wielkanocny – 10 IV 2023 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. W imieniu społeczności KUL, składamy serdeczne Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary złożone na tacę.

  1. Obecny tydzień to oktawa uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego.

  1. W związku z oktawą Wielkanocy, w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

  1. W najbliższą sobotę, 15 kwietnia o godz. 16.00, ks. bp Adam udzieli sakramentu bierzmowania uczniom klas ósmych. Spowiedź dla tej młodzieży i świadków, w miarę potrzeby, będzie w piątek, 13 –go, od godz. 17.15.

  1. Za tydzień będziemy obchodzić Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Przygotujmy się do jej przeżycia przez codzienne odmawianie koronki do Miłosierdzia Bożego i uczynki miłości chrześcijańskiej.

  1. W najbliższą niedzielę, 16 kwietnia, o godzinie 15.00 odprawimy nabożeństwo ku czci Bożego miłosierdzia przed wystawionym Najświętszy Sakramentem.

  1. Natomiast o godz. 15.30 rozpocznie się wielkanocne spotkanie Rady Duszpasterskiej.

  1. Niedziela Miłosierdzia, to święto patronalne Caritas. W całym kraju odbędzie się zbiórka do puszek na fundusz Caritas.

  1. Trwamy w radości Zmartwychwstania Pańskiego. Dziękujemy za tak liczny udział w uroczystościach Triduum Paschalnego. Serdecznie dziękujemy projektantom i wykonawcom tegorocznego Grobu Pańskiego. Dziękujemy również wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w przygotowanie i piękno liturgii Triduum Paschalnego w naszej parafii.