Bez kategorii

V NIEDZIELA ZWYKŁA – 5 II 2023

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 1. /Zaraz po Mszy o godz. 8.00 zapraszamy Rodzinę Różańcową do pozostania na spotkanie formacyjne w kościele./
 2. W sobotę zakończyliśmy wizytę duszpasterską w rodzinach naszej parafii. Cieszymy się, że po odłączeniu mieszkańców Snopkowa, Natalina i części Marysina do nowopowstałej przed pięciu laty parafii pw. błogosławionej Karoliny Kuzkówny, Pan Bóg pobłogosławił nam nowymi, pięknymi rodzinami, często z małymi dziećmi. Czujcie się kochani i ogarnięci przez nas kapłanów nieustanną modlitwą i życzliwością.
 1. Teraz kancelaria parafialna będzie czynna od poniedziałku do piątku, w godz. od 16.00 do 17.30. Z wyjątkiem przypadającego w tym czasie święta i pierwszego piątku miesiąca.
 1. Natomiast, od początku Wielkiego Postu, w czwartek 23 lutego, rozpoczniemy katechezy dla narzeczonych. Odbywać się będą w kolejne czwartki o godz. 19.00 w kancelarii parafialnej. Serdecznie zapraszamy wszystkich przygotowujących się do zawarcia sakramentu małżeństwa.
 1. W pierwszy poniedziałek, 6 lutego, na Mszy św. o godz. 18.00, będziemy modlili się formularzem o Duchu Świętym, a po Eucharystii zapraszamy na wieczór uwielbienia.
 1. W sobotę – 11 lutego, we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, będziemy obchodzili Światowy Dzień Chorego. Na Mszy Świętej o godz. 18.00, udzielimy sakramentu namaszczenia osobom chorym. Warto o tej Mszy powiadomić chorych i pomóc im w dotarciu do kościoła.
 2. W najbliższą niedzielę zbiórka do puszek na „Fundusz Wschodni”.
 1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej wyłożonej na stoliku obok zakrystii.

 2. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych, a szczególnie zdrowia duszy i ciała.
 3. Zachęcamy do pozostania na miesięczną adorację Najświętszego Sakramentu.
 1. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Andrzeja Głouszka z ulicy Sempołowskiej, a w poniedziałek odbędzie się pogrzeb śp. Adeli Suszczyńskiej z ul. Motylowej. Polećmy ich teraz Bożemu miłosierdziu: wieczny odpoczynek racz im dać Panie…