Bez kategorii

XX Niedziela Zwykła – 14 VIII 2022 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Dziękujemy ks. Janowi Juszko z Białorusi za wygłoszone do nas Słowo Boże. Wychodząc ze Mszy św. możemy wesprzeć dzieło budowy kościoła w Mińsku.

  1. Dziękujemy również za dzisiejsze ofiary złożone na tacę z przeznaczeniem na programy pomocowe realizowane przez Caritas Archidiecezji Lubelskiej.

  1. W poniedziałek, 15 sierpnia, przypada uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Porządek Mszy świętych niedzielny. W Skansenie Msza odpustowa o godz. 15.00. Na każdej Mszy świętej błogosławieństwo zbóż, ziół i owoców.

  1. W najbliższy czwartek, 18 sierpnia rozpocznie się X jubileuszowa edycja Spotkania Młodych Archidiecezji Lubelskiej w Garbowie. Oficjalne rozpoczęcie o godz. 11.00. Serdecznie zapraszamy naszą młodzież.

  1. Rozpoczęły się zapisy kandydatów do sakramentu bierzmowania z klas ósmych.

  1. Dziś nasi pielgrzymi zakończą swój udział w 44. pieszej pielgrzymce na Jasną Górę. Dziękujemy za ich trud i modlitwę w intencjach naszej parafii.

  1. W sierpniu pamiętajmy o modlitwie w intencji trzeźwości naszego narodu. Wiele zależy od nas samych. W każdym czasie i na każdym miejscu miejmy siłę i odwagę przeciwstawić się grzechowi pijaństwa.

  1. W najbliższą niedzielę ojcowie Oblaci Maryi Niepokalanej tradycyjnie będą rozprowadzali kalendarze misyjne.

  1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej wyłożonej na stoliku obok zakrystii.

  1. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.