Bez kategorii

XII NIEDZIELA W CIĄGU ROKU – 20 VI 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 1. Dziękujemy ks. Grzegorzowi za wygłoszone do nas Słowo Boże.
 • Nabożeństwo czerwcowe codziennie o godzinie 17.30. Zadbajmy o to, byśmy choć raz rodzinnie stanęli przed obliczem Jezusa utajonego w Najświętszym Sakramencie.
 • W środę przeżyjemy Dzień Ojca. Na Mszy Świętej o godz.18.00 w szczególny sposób będziemy się modlić za wszystkich ojców w naszej parafii, by wzorem św. Józefa odważnie podejmowali wyzwania wynikające z ich powołania.
 • W czwartek 24 czerwca przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, który wzywał do nawrócenia i przygotował drogę Jezusowi. Wskazał Jezusa jako Baranka Bożego. Msze Święte w naszym kościele o 7 i 18.
 • W piątek zakończenie roku szkolnego. Dziś  o godz. 11.00 odprawimy Mszę dziękczynną za wszelkie dary i łaski, których Bóg udzielił nam w tym roku, za piękną pracę wychowawczą naszych nauczycieli, pedagogów, katechetów, pracowników szkoły, za rzetelną pracę dzieci i młodzieży, uwieńczoną dobrymi wynikami.
 • Wznawiamy letnie Oratorium dla dzieci, które będzie w pierwszym tygodniu wakacji, od 28 czerwca do 2 lipca. Temat przewodni: „Morskie opowieści”. Zapisy u Sióstr Dominikanek i u siostry Magdy w szkole. Zapraszamy…
 • Informujemy, że na czas wakacji, kiedy wielu wyjeżdża poza miejsce zamieszkania, zawieszamy Mszę św. o godz. 16.30.
 • W przyszłą niedzielę 27 lipca drużyna harcerska „Wir” i drużyna harcerek „Bezdroża” prowadzić będą kiermasz ciast po każdej Mszy Świętej. Dochód z kiermaszu przeznaczony na działalność harcerską przy naszej parafii. Zachęcamy do wsparcia.
 • W ramach projektu „parafia z misją – budujemy studnie w Czadzie” odbędzie się kolejna samoobsługowa zbiórka elektrośmieci i makulatury oraz złomu w dniach od 21 do 28 czerwca. 
 1. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.
 1.  Dziękujemy p. Milenie i p. Michałowi, którzy tworzą duet „Sanctus” za akompaniament podczas dzisiejszej Mszy Świętej i modlitwę śpiewem.
 1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej wyłożonej na stoliku obok zakrystii.