Bez kategorii

XXVII Niedziela Zwykła – 4 X 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 1. / Zaraz po Mszy św. o godz. 8.00, serdecznie zapraszamy członków Rodziny Różańcowej do pozostania w kościele na miesięcznym spotkaniu formacyjnym./
 2. Składamy serdeczne Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary złożone na tacę na utrzymanie naszego Metropolitalnego Seminarium Duchownego. Jednocześnie informujemy , że na pierwszy rok studiów i formacji zgłosiło się 9 kandydatów do kapłaństwa. Wychowawców i kleryków polecamy szczególnej modlitwie.
 3. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych codziennie o godz. 17.30.
 4. Przypominamy wiernym o możliwości uzyskania łaski odpustu zupełnego po spełnieniu zwyczajnych warunków, a jednocześnie za pobożne odmówienie cząstki
  różańca św., w sposób ciągły, z rozważaniem tajemnic różańcowych, w kościele, czy w rodzinie.
 5. Rozpoczął się kolejny rok akademicki. Pracownikom naukowym i studentom życzymy światła Ducha Świętego. Spotkania duszpasterstwa akademickiego w naszej parafii w każdą środę o godz. 20.00.
 6. W najbliższą sobotę dzień imienin s. Danieli, zakrystianki, a w niedzielę ks. Emila. Msza św. w intencji Solenizanta o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy…
 7. W przyszłą niedzielę Kościół w Polsce będzie obchodzić XX Dzień Papieski. Tego dnia przeprowadzimy przed naszym kościołem zbiórkę ofiar na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
 8. Zapraszamy do nabywania prasy katolickie wyłożonej na stoliku przy zakrystii. Szczególnie polecamy Niedzielę, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Tęczę. Czytajmy dobrą prasę i książki.
 9. Klub Honorowych Dawców Krwi działający przy Zespole Szkół nr. 12 przy ul. Sławinkowskiej 50 w Lublinie we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa organizuje w niedzielę, 18 października br. akcję otwartą oddawania krwi. Akcja jest darem złożonym dla Jana Pawła II z racji 42 rocznicy wyboru na Stolicę Piotrową.
 10. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności śp. ………..
 11. Zachęcamy do pozostania na krótką adorację Najświętszego Sakramentu