Siostry Dominikanki

Dzień misyjny oraz wręczenie nagród za misyjny konkurs plastyczny

W ramach IV Krajowego Kongresu Misyjnego pod hasłem „Radość Ewangelii źródłem misyjnego zapału” w niedzielę 14 czerwca 2015r. o godz. 11.00 odbyła się w naszym Kościele św. Stanisława bm uroczysta Msza św. misyjna, do której oprawę muzyczno – liturgiczną przygotowała nasza dziecięca schola parafialna.

Aby upamiętnić ten dzień, i jeszcze bardziej zaangażować się w parafialnej stacji kongresu misyjnego, został ogłoszony również konkurs plastyczny pt.: „Gdy myślę misje …”. Wszystkie prace nagrodzone i wyróżnione z misyjnego konkursu plastycznego można było obejrzeć na wystawie w Kościele Parafialnym przygotowanej przez organizatorów konkursu. Natomiast po Mszy św. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu i uroczyste wręczenie dyplomów i nagród laureatom, którego dokonali Ojcowie Biali – Misjonarze Afryki oraz Siostry Dominikanki.

Wszystkie nagrody dla uczestników konkursu ufundowali Ojcowie Biali. Wystawa prac konkursowych zostanie przeniesiona na parter naszej szkoły i można ją będzie obejrzeć w dniach od 15 do 19 czerwca 2015r. Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i życzymy dalszych sukcesów!

Organizatorzy konkursu
Misjonarze Afryki – Ojcowie Biali, Siostry Dominikanki Matki Bożej Różańcowej

Zapraszamy do obejrzenia kilku pamiątkowych zdjęć…….

[Best_Wordpress_Gallery id=”11″ gal_title=”003″]