Siostry Dominikanki

Akademia Papieska. pt.: „JAN PAWEŁ II – ŚWIĘTYMI BĄDŹCIE”

W niedzielę 19 października 2014r. z okazji przeżywanego w Polsce XIV Dnia Papieskiego odbyła się w naszym Kościele Parafialnym uroczysta akademia, przygotowana przez Scholę Parafialną, pod kierownictwem s. Anny Piętak. Poprzez moment zadumy, recytacji i śpiewu dzieci chciały upamiętnić postać Jana Pawła II, który od kwietnia tego roku należy już do grona świętych w niebie. Chciały w ten sposób oddać cześć naszemu ukochanemu Ojcu Świętemu. Schola uświadomiła nam, że kanonizacja papieża Polaka jest już teraz zaproszeniem dla każdego z nas do kroczenia drogami świętości – w naszej codzienności.

Po zakończonej akademii ks. Eugeniusz Zarębiński, Dyrektor Szkoły – p. Lucjan Miciuk, p. wicedyrektor Ewelina Zakrzewska wręczyli nagrody i dyplomy uczniom naszej szkoły za konkurs plastyczny pt. „Świętość Jana Pawła II w oczach dzieci i młodzieży”, zorganizowany przez katechetów naszej szkoły. Wszystkie nagrody dla uczestników konkursu ufundował ks. Proboszcz Eugeniusz Zarębiński.

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i życzymy dalszych sukcesów!

[Best_Wordpress_Gallery id=”5″ gal_title=”Akademia Papieska”]