Zaproszenie
Wpisany przez s. Maria Anna   

Serdecznie zapraszamy na montaż słowno – muzyczny z okazji XIV Dnia Papieskiego pt.: „Jan Paweł II - świętymi bądźcie”, przygotowany przez Scholę Parafialną, który odbędzie się w niedzielę 19 października 2014r.o godz. 11.00, w naszym Kościele Parafialnym św. Stanisława bm. Po apelu nastąpi uroczyste wręczenie dyplomów i nagród zwycięzcom Konkursu Papieskiego pt. „Świętość Jana Pawła II w oczach dzieci i młodzieży”.

Laureatów konkursu prosimy o obecność i odbiór nagród. Wystawę prac plastycznych można obejrzeć w naszym Kościele - przy ołtarzu św. Stanisława. Serdecznie zapraszamy.

s. Anna, s. Iwona wraz ze Scholą Parafialną

 
Piotra Skargi - Modlitwa za Ojczyznę
Wpisany przez Administrator   

Boże, Rządco i Panie narodów, z ręki i karności Twojej racz nas nie wypuszczać, a za przyczyną Najświętszej Panny, Królowej naszej, błogosław Ojczyźnie naszej, by Tobie zawsze wierna, chwałę przynosiła Imieniowi Twemu a syny swe wiodła ku szczęśliwości.

Wszechmogący wieczny Boże, spuść nam szeroką i głęboką miłość ku braciom i najmilszej Matce, Ojczyźnie naszej, byśmy jej i ludowi Twemu, swoich pożytków zapomniawszy, mogli służyć uczciwie.

Ześlij Ducha Świętego na sługi Twoje, rządy kraju naszego sprawujące, by wedle woli Twojej ludem sobie powierzonym mądrze i sprawiedliwie zdołali kierować.

Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen

 


Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości