WYCIECZKA SCHOLI I MINISTRANTÓW DO CZĘSTOCHOWY

WYCIECZKA SCHOLI I MINISTRANTÓW DO CZĘSTOCHOWY

Tegoroczne uroczyste zakończenie roku katechetycznego i podsumowanie pracy Scholi i ministrantów odbyło się w formie pielgrzymkowo - rekreacyjnej w Częstochowie. Wyjazd odbył się w czwartek 21 czerwca 2012r. o godz.6.00 i został zorganizowany przez opiekuna Scholi – s. M. Annę Piętak , przy współpracy z Ks. Proboszczem Eugeniuszem Zarębińskim.

Wyjechaliśmy bardzo wcześnie, żeby móc bliżej poznać sanktuarium Maryjne na Jasnej Górze, o którym opowiedziała nam s. Monika – dominikanka. Śpieszyliśmy się trochę, bo o godz. 13.30 pragnęliśmy być obecni na odsłonięcie Cudownego obrazu, a następnie uczestniczyliśmy we Mszy św. w kaplicy, podczas której uroczyście zaśpiewała i zagrała nasza Schola a ministranci posługiwali.

Od godz. 15.00 do godz. 18.00 przebywaliśmy w Parku Miniatur; zobaczyliśmy około 20 najpiękniej wykonanych miniatur sakralnych, następnie był czas wolny w Parku i możliwość skorzystania z wielu atrakcji, w tym z parku linowego.

Czas spędziliśmy bardzo pożytecznie, przyjemnie i wesoło Zapraszamy wszystkich do obejrzenia zdjęć … a po wakacjach….. do naszej Scholi!!!
Naszą witrynę przegląda teraz 45 gości