Ogłoszenia Duszpasterskie
XIV Niedziela Zwykła – 7 VII 2018 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Czwartek, 11 lipca 2019 10:04

OGŁOSZENIA    DUSZPASTERSKIE

1./ Zaraz po Mszy św. o godz. 8.00, zapraszamy członków Żywego Różańca na spotkanie formacyjne w kościele. /

2.W najbliższą niedzielę będziemy gościli  ojca Krzysztofa Borodzieja, ze Zgromadzenia Oblatów NMP Niepokalanej, który wygłosi kazanie i będzie rozprowadzał Kalendarze Misyjne na 2020 rok przed kościołem.

3.Zachęcamy do uczestnictwa w  Lubelskiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę w dniach 03 – 14 sierpnia br. Chętnych zapraszamy do kancelarii parafialnej. Dla osób, które nie mogą iść a chcą aby ich intencje zostały zaniesione do Pani Jasnogórskiej, to może wspomóc  jedną z osób, które idą a nie stać ich na wpisowe. Tę intencję wraz z ofiarą wpisuje się na listę: „Idę z Tobą”.

4.W sobotę, 13 lipca, zapraszamy na kolejne nabożeństwo fatimskie połączone z procesją z figurką Matki Bożej po naszym przykościelnym ogrodzie. Nabożeństwo rozpocznie się o godz. 17.30 odmówieniem  jednej części różańca świętego.

5.W przyszłą niedzielę 14 lipca, odbędą się obchody 39. rocznicy Lubelskiego Lipca’80. Uroczystości rozpoczną się Mszą świętą w Lubelskiej Lokomotywowni o godz. 10.00, którą będzie transmitowana przez TVP 3 Lublin.  W programie obchodów jest koncert Wojtka Cugowskiego z zespołem o godz. 14.000. Będzie możliwość oddania krwi w autobusie krwiodawstwa. Serdecznie zapraszamy…

6.Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Jest to cenna lektura w czasie letniego wypoczynku. Oprócz Gościa Niedzielnego i Niedzieli są również miesięczniki: Miłujcie się, Mały Gość Niedzielny i Tęcza dla dzieci i młodzieży.

7.Trwa czas wakacji i urlopów. Przez piękno świata przemawia do nas Stwórca. Zechciejmy dla Niego otworzyć nasze serca  i umysły. Jednocześnie nie zapominajmy, o obowiązku uczestniczenia w niedzielnej Mszy Świętej.  Dbając o ciało, zadbajmy też o naszego ducha.

8. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitych łask Bożych i opieki Matki Bożej.
Zmieniony: Czwartek, 11 lipca 2019 10:06
 
Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości