Grupy Parafialne PDF Drukuj Email
Środa, 08 kwietnia 2009 00:12

Schola Dziecięca

Zespół instrumentalno – muzyczny scholi dziecięcej zaprasza na próby, które odbywają się w każdą niedzielę o godz. 10.00 (w salce parafialnej), i na śpiew w czasie Mszy św. o godz. 11.00. Jeśli i ty chcesz śpiewać na chwałę Bożą.

Przyjdź!!! Zapraszamy!!!

Więcej szczegółów na temat scholi i jej działalności szukaj [ tutaj ].

 

Schola Młodzieżowa

Nasza schola działa w parafii pod wezwaniem św. Stanisława Biskupa i Męczennika już od wielu lat i skupia zaangażowanych w rozwój duchowy młodych ludzi: licealistów, studentów oraz osoby pracujące. Co niedzielę zapewniamy oprawę muzyczną mszy o godz. 18,  śpiewając nie tylko tradycyjne utwory, ale też pieśni o rodowodzie wschodnim, francuskim czy nawet hebrajskim!

Skład zespołu jest otwarty i można do nas dołączyć w każdym momencie, do czego gorąco namawiamy wszystkich utalentowanych chrześcijan! Próby odbywają się w każdą sobotę o godz. 19, w salce parafialnej oraz w niedzielę o godz. 16:30.

Serdecznie zapraszamy!

 

Chór Parafialny

Chór parafialny swoją działalność rozpoczął w październiku 2010 r. Pierwszy koncert wykonał w Uroczystość Chrystusa Króla 21.11.2010 r. Chór prowadzi Pani dyrygent, mgr sztuki Małgorzata Rudnicka.

Aktualne informacje szukaj [ tutaj ]

Wspólnota św. Stanisława - Duszpasterstwo Młodzieży

Wsólnota św. Stnisława jest to grupa około 40 osób która skałda się z  młodzieży gimnazjalnej, licelanej i studenckiej spotkająca się co Piątek po Mszy św. wieczorowej o 18.00. Głownym celem naszych spotkań jest pogłębienie wiary, poszerzenie światopoglądu a zarazem wspólne spędzanie wolnego czasu co się bardzo często przeradza w niezapomniane przygody :). Jak to wygląda w rzeczywistości życie naszje wspólnoty to zachęamy do śledzenia fanpage na FB - Parafia św. Stanisława w Lublinie. Do zobaczenia na spotkaniu... :)

Zmieniony: Czwartek, 08 grudnia 2016 16:32
 


Naszą witrynę przegląda teraz 44 gości