Duszpasterze PDF Drukuj
Środa, 08 kwietnia 2009 00:00

ks. Eugeniusz Zarębiński
- proboszcz
ur. 7 czerwca 1956 - kol. Bohdan k. Dobrzyniewa,
diec. białostocka
święcenia: 31 marca 1983
kanonik honorowy Kapituły Lubelskiej,
krajowy duszpasterz kolejarzy
kapelan Związku Solidarności Polskich Kombatantów Regionu
Środkowo-Wschodniego w Lublinie
proboszcz naszej Parafii
mgr teologii
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.



ks. Emil Mazur

ur: 22 marca 1984 Chełm
święcenia: 29 maja 2010
mgr teologii
funkcje: zastępca archidiecezjalnego duszpasterza ministrantów i lektorów
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.



ks. Daniel Chomontowski
ur: 15 marca 1978 r. we Włodawie
diec. siedlecka
święcenia 7 czerwca 2003 r
mgr teologii i pedagogiki KUL

Zmieniony: Czwartek, 20 października 2016 13:42
 


Naszą witrynę przegląda teraz 35 gości