Bez kategorii

XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 23 VI 2024

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 1. Dziękujemy ks. Grzegorzowi za wygłoszone do nas Słowo Boże.
 2. Dziś w Wąwolnicy odbędzie się drugie spotkanie rodzin z naszej Archidiecezji. Program na plakacie. Msza św. o godz. 12.00.
 3. Dzieci i młodzież zakończyły kolejny rok szkolny. Gratulujemy owoców 10. miesięcy zajęć szkolnych. Wszystkim uczniom życzymy radosnych i szczęśliwych wakacji. Pamiętajmy o niedzielnej Mszy świętej wszędzie gdzie będziemy.
 4. W poniedziałek, 24 czerwca przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Zapraszamy na Msze święte o godz. 7.00 i 18.00.
 5. Do poniedziałku w południe potrwa zbiórka makulatury i elektośmieci. Dziękujemy za zaangażowanie w tę akcję.
 6. W sobotę, 29 czerwca, przypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na potrzeby Stolicy Apostolskiej – „ świętopietrze”. Zapraszamy na Msze św. o godz. 8.00 i 18.00.
 7. Nabożeństwo czerwcowe do najbliższej niedzieli włącznie o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy!
 8. W dniach 1 – 2 lipca odbędzie się 80. Ogólnopolska Pielgrzymka Nauczycieli i Wychowawców na Jasną Górę. Więcej informacji na plakacie w gablocie. Zapraszamy.
 9. W poniedziałek, 1 lipca, po Mszy św. o godz. 7.00, dzieci i młodzież wyjadą na parafialne kolonie w Szeligach na Mazurach.
 10. Informujemy, że w niedziele lipca i sierpnia zawieszamy Mszę świętą o godz. 16.30. Zapraszamy na Msze św. o godz. 8.00, 9.30, 11.00, 12.30 i 18.00.
 1. 3 sierpnia z lubelskiej archikatedry wyruszy 46. Lubelska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę, która trwać będzie od 3 do 14 sierpnia. W drodze na Jasną Górę, pielgrzymom towarzyszyć będzie hasło: „Pokój i dobro”. Patronem pielgrzymki będzie Zakon Braci Mniejszych Kapucynów, który przeżywa jubileusz 300 – lecia przybycia Zakonników do Lublina. Zapisy w parafiach do 28 lipca. Osoby, które nie mogą osobiście pielgrzymować mogą powierzyć swoje intencje w funduszu „Idę z Tobą”.
 2. Zachęćmy do lektury prasy katolickiej wyłożonej na stoliku obok zakrystii. Są również obrazki do malowania z dzisiejszej Ewangelii.
 3. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Zbawiciela. W wszystkim Parafianom i Gościom życzymy miłej i błogosławionej niedzieli.