Bez kategorii

XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 16 VI 2024 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

  1. Dziękujemy ks. Mirkowi za wygłoszone do nas Słowo Boże.
  1. Od 17 – 19 czerwca potrwa pielgrzymka ministrantów i scholii śladami polskiej państwowości. W programie m.in. : Poznań, Gniezno i Biskupin.
  1. W najbliższy czwartek i piątek, dzieci i młodzież zakończą kolejny rok szkolny. Gratulujemy owoców 10. miesięcy zajęć szkolnych. I życzymy błogosławionych dni wakacyjnego odpoczynku. Uroczysta Msza święta w tej intencji zostanie odprawiona dziś o godz. 11.00.

  1. W dniach 17-24 czerwca odbędzie się zbiórka makulatury, czyli (tektura, książki, gazety, ulotki itp.), elektrośmieci: (telewizory, komputery, telefony komórkowe, baterie, akumulatory, lodówki, radia, pralki itp.) i złomu stalowego i kolorowego. Surowce można wrzucać, do ustawionych na parkingu kontenerów i we wskazane miejsca.

  1. W dniach 1-2 lipca /sobota -niedziela/, odbędzie się 87. Pielgrzymka Nauczycieli i Wychowawców na Jasną Górę, pod hasłem:” Nauczycielu, co mam czynić”. Serdecznie zapraszamy…

  1. Jutro wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika. Odpust w parafii na Willowej

  1. W tegoroczne wakacje nasza parafia organizuje kolonie w Szeligach w dniach: 1 – 11 lipca. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Zainteresowanych kierujemy do ks. Emila.

  1. W miesiącach wakacyjnych: lipiec, sierpień, nie będzie w niedzielę Mszy świętej o godz. 16.30.

  1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej wyłożonej na stoliku obok zakrystii. Są też obrazki do malowania z dzisiejszej Ewangelii.

  2. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.