Bez kategorii

XXIX Niedziela Zwykła – 20 X 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 1. /Dzisiaj , w godz. 9.00 – 13.00 zapraszamy chętnych do podzielenia się bezcennym darem jakim jest krew. W tym czasie na parkingu szkolnym od strony ulicy Sławinkowskiej 50, będzie stał krwiobus. Zapraszamy dorosłych z dokumentem potwierdzającym tożsamość./
 1. Rozpoczęliśmy dzisiaj w Kościele Tydzień Misyjny. Niech intencje misyjne będą obecne w naszej modlitwie wspólnej na różańcu o godz. 17.30 w kościele i osobistej.
 2. Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary na tacę na potrzeby misji.
 1. W czwartek, 22 października, liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II. Zapraszamy do udziału we Mszy Świętej o godz. 18.00. oraz do osobistego sięgania do duchowego dziedzictwa świętego papieża, którego stulecie urodzin w tym roku obchodzimy.
 2. W czwartek będziemy przeżywali także 9 rocznicę ingresu do kościoła archikatedralnego arcybiskupa Stanisława Budzika. Pamiętajmy w naszych modlitwach.
 1. W najbliższą niedzielę taca będzie przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej – tzw. „świętopietrze”.
 1. Zbliża się czas listopadowej modlitwy za zmarłych. Karty wspominkowe będzie roznosiła nasza młodzież. Są też wyłożone za ławkami.
 1. Polecamy lekturę prasy katolickiej. W tym tygodniu do nabycia Gość Niedzielny, Niedziela i Miłujcie dla dorosłych a Mały Gość Niedzielny i Tęcza dla młodzieży i dzieci. Prasa jest na stoliku obok zakrystii.
 1. Serdeczna życzenia kierujemy pod adresem jubilatów i solenizantów nowego tygodnia.
 2. / Bardzo dziękuję za towarzyszenie mi modlitwą i życzliwą pamięcią. Bóg zapłać! Troszczmy się o siebie wzajemnie w postawie zawierzenia Opatrzności Bożej. /
 3. Komunikat ks. Abpa i Przewodniczącego KEP.