Bez kategorii

XXIII Niedziela Zwykła – 6 IX 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Zaraz po Mszy św. o godz. 8.00, odbędzie się spotkanie formacyjne dla członków Żywego Różańca w kościele. Serdecznie zapraszamy/.
  2. Początek roku szkolnego skłania nas do wytężonej modlitwy w intencji dzieci i młodzieży.
  3. Dziś na Mszy św. o godz. 11.00 zostaną poświęcone tornistry i przybory szkolne pierwszoklasistów. I będziemy modlili się o Boże błogosławieństwo i dary ducha Świętego w nowym roku szkolnym i katechetycznym. A w przyszłą niedzielę rozpocznie się X Tydzień Wychowania, którego hasłem będzie wezwanie: „Budujmy więzi”.
  1. W poniedziałek o godz. 18.00 będziemy modlili się formularzem Mszy św. o Duchu Świętym.
  1. We wtorek, 8 września przypada święto Narodzenia NMP. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 8.00 i 18.00, połączone z obrzędem błogosławieństwa ziarna siewnego i nasion.
  1. W najbliższą sobotę o godz. 10.00, ks. Grzegorz zaprasza ministrantów na powakacyjne spotkanie.
  1. W najbliższą niedzielę, 13 września, po południu odbędzie się nabożeństwo fatimskie. O godz. 17.30 odmówimy cząstkę Różańca św. A po Mszy św. o godz. 18.00 zakończymy procesją z figurką Matki Bożej Fatimskiej.
  2. Zapraszamy do nabywania prasy katolickie wyłożonej na stoliku przed zakrystią. Szczególnie polecamy Niedzielę, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.
  3. Nasz Parafianin, Rafał Chlastawa, który jest we wspólnocie Ojców Białych, 10 września wylatuje do Tanzanii, by rozpocząć swoją dalszą formację już w Afryce. Dziś, po każdej Eucharystii jest zbiórka ofiar do puszek na bilet lotniczy dla niego. 20 września rozpocznie nowicjat w Warusza na północy kraju. Jest to czwarte co do wielkości miasto w Tanzanii. Zachęcamy do modlitwy w intencji Rafała.
  1. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności i odwagi kroczenia za Chrystusem.