Bez kategorii

XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 14 VI 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 1. Dziękujemy ks. Markowi za wygłoszone do nas Słowo Boże.
 2. Dziękujemy również za ofiary złożone na tacę na potrzeby naszego Seminarium Duchownego.
 3. Zachęcamy dzieci do pobierania ze strony internetowej naszej parafii, kolorowanek o Ewangelii z danej niedzieli.
 4. We wtorek rozpoczną się egzaminy końcowe klas ósmych. W poniedziałek o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza święta w ich intencji. Serdecznie zapraszamy.
 5. W środę, wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego. Odpust na Willowej.
 1. Trwa oktawa Bożego Ciała. Codziennie o godz. 17.30 gromadzimy się w naszym kościele i celebrujemy nabożeństwo czerwcowe do Serca Pana Jezusa i podążamy w procesji za Chrystusem utajonym w Najświętszym Sakramencie na placu za kościołem. Zachęcam wszystkich parafian do licznego udziału w tej naszej wspólnotowej modlitwie.
 2. W czwartek, 18 czerwca, zakończenie tradycyjnej oktawy uroczystości Bożego Ciała. Po procesji nastąpi obrzęd poświęcenia wianków z ziół i błogosławieństwo małych dzieci.
 1. W czwartek wznawiamy zajęcia w ramach kursu przedmałżeńskiego, zawieszone w skutek pandemii. Dwie konferencje wygłosi Pani z poradnictwa rodzinnego. Serdecznie zapraszamy zainteresowanych narzeczonych.
 1. W piątek, 19 czerwca, w kalendarzu liturgicznym przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jest to też Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów.
 2. W sobotę, 20 czerwca, w liturgii będziemy czcili Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny.
 1. W sobotę, spotkanie organizacyjne dzieci z klas trzecich, przed uroczystością pierwszej komunii świętej, która w dwu grupach odbędzie się w sobotę 27 czerwca.
 1. W najbliższą niedzielę, 21 czerwca o godz. 12.30, Mszę prymicyjną odprawi ks. Robert i udzieli specjalnego błogosławieństwa.
 1. Natomiast na Mszy o godz. 18.00, ks. Marek będzie dziękował Bogu za 30 lat kapłaństwa. Serdecznie zapraszamy na obie uroczystości.
 1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej wyłożonej na stoliku przy zakrystii.