Bez kategorii

Niedziela Chrztu Pańskiego – 12 I 2020 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Dziękujemy ks. dr Michałowi Czelnemu, pracownikowi naukowemu KUL, za wygłoszone do nas Słowo Boże.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę z przeznaczeniem na utrzymanie Metropolitalnego Seminarium Duchownego.
  3. Dziś, na Mszy św. o godz. 11.00, będziemy gościli przedstawicieli środowiska kolejarskiego z różnych stron naszego kraju. Eucharystii i spotkaniu świąteczno – noworocznemu będzie przewodniczył ks. bp Józef Wróbel.
  4. Dzisiejsza niedziela kończy okres Narodzenia Pańskiego. Od jutra w liturgii rozpoczyna się tzw. okres zwykły, choć kolędy śpiewamy do 2 lutego w wystroju świątecznym kościoła.
  5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  6. W drugim tygodniu ferii zimowych, w dniach: 19 – 25 stycznia, po raz kolejny organizujemy parafialne zimowisko narciarskie w Tyliczu dla grupy 30. dzieci i młodzieży pod kierownictwem ks. Emila.
  7. W najbliższą niedzielę będziemy gościli ks. Jana Juszko, michalitę z Białorusi, który będzie prosił o wsparcie dzieła budowy kościoła Miłosierdzia Bożego w Mińsku.
  1. Program wizyty duszpasterskiej na bieżący tydzień:

13.I. /pn/ od godz. 16.00 – ulice: Tulipanowa, Motylowa i Wiosenna.

14.I. /wt/ od godz. 16.00 – ul. H. Modrzejewskiej, Sempołowskiej, Jabłoniowa, Olszynowa, Osikowa, Platanowa i Skalista.

15.I. /śr/ od godz. 16.00 – ulice: Zapolskiej, Fiołkowa, Słonecznikowa i Liliowa.

16.I. /czw./ od godz. 16.00 – ulice: Mieczykowa, Kłosowa, Wodna, Mgielna.

17. I. /pt /od godz. 16.00 – ulica Araszkiewicza.

18.I. /Sb/ od godz. 9.00 – ulica: Skowronkowa i osiedle Natalin: Azaliowa, Jodłowa, Modrzewiowa, Szumiąca, Śpiewna, Szelestna, Podleśna, Słoneczna, Przyjazna.

  1. Rodziny, które zostały pominięte lub chcą kolędę w innym terminie niż ten który był wyznaczony, proszone są o zgłoszenie się do zakrystii w celu ustalenia indywidualnego terminu.

  2. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Stanisławę Bołba z ul. Araszkiewicza i Mariana Kowalskiego z Dębówki i Polećmy ich teraz Bożemu miłosierdziu…